Надія Є! Любов і турботу не замінити морозивом та цукерками/

Існує хибна думка, що щасливедитинство складається із трьох факторів: коли дитина вдягнена, взута й сита.Дійсно, матеріальна сторона є важливою, але фундамент, на якому повинне будуватисьвиховання полягає в іншому. Чого ж, насправді, потребують діти?

Людині завжди хочеться відчувати себе почутою,бажаною і потрібною. Звісно, більшетепла і підтримки потребують діти, а особливо ті, які позбавлені батьківськоїуваги.

Іноді навіть маленькі краплі тепла і любові здатні робити дива і їх не замінитині п’ятьма порціями морозива, ні ящиками цукерок.

Відвідуючи дітей Житомирського обласногоЦентру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім » з урокамиручної праці, волонтер благодійного фонду «Надія Є» Оксана розповідає про те,що під час занять діти зосереджуються і таким чином виховують у собістаранність і терпіння.


Вдало зробити той чи інший виріб можевийти не одразу, але ж своїми сумліннямі смиренням, самі того не підозрюючи, дітки вчаться досягати результату своїми зусиллями.Адже все починається з малого. Коли людина бачить плоди своєї праці, тодіпочинає вірити у себе і прагне розвивати свої таланти. До того ж робота рукамизаспокоює дитину, здатна загасити переживання, знервованість.

Не забуваймо, що невеличка увага іпохвала для дитина може стати її рушійною силою у житті. Іноді пожертва своїмчасом набагато цінніша за фінансову.


Робити добро цікаво, корисно, аголовне – потрібно. В цьому немає нічого складного. Передаючи добро поколу, воно обов’язково повертається.

Оксана, волонтер благодійного фонду « Надія Є »

Источник: “http://zhzh.info/publ/41-1-0-6891”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя