Зарубіжний досвід: Яке житло знімають італійські студенти

Cеред усіх італійських університетських міст найдорожчими для студентів є Рим та Венеція, констатує італійська агенція з нерухомості "Каза". Незважаючи на кризу, оренда житла є все ще дуже дорогою, кажуть спеціалісти.

Найбільше грошей зі студентського бюджету "з’їдає" оренда квартири, кажуть фахівці. Проаналізувавши ринок житла, на яке найчастіше орієнтуються студенти - квартир площею близько 40 кв. метрів - агентство нерухомості "Каза" дійшло висновку, що найбільше доводиться платити тим, хто навчається у Римі та Венеції.

Так, в італійській столиці за подібне житло доводиться викладати у середньому 870 євро на місяць. Для того ж, щоб, ідучи на семінар, милуватися каналами Венеції, треба бути готовим платити по 800 євро, пише німецька хвиля. Ті, кого вабить столиця моди та промисловості - Мілан - мають налаштуватися на ціну у 780 євро на місяць.

Найдешевше у малесенькому Вітербо

Трохи дешевшими є Флоренція та Неаполь (750 євро). У середньому ж в університетських містах оренда невеликої квартири коштує приблизно 650 євро. Абсолютним чемпіоном з економічності є Вітербо - для того, щоб орендувати невелику квартиру в цьому маленькому місті у Центральній Італії, студентові знадобиться у середньому лише 453 євро на місяць.

"Ціни є все ще дуже високими, і тому багато сімей задля заощадження коштів обирають для дітей-студентів зовсім маленькі квартирки або ж знімають для них кімнати у великих квартирах, де мешкають інші 3-5 студентів",- зазначає один з авторів дослідження Даніеле Манчіні.

Нинішнє співвідношення зарплат та цін на оренду є таким, що міняти житло на менше або знімати лише кімнату нерідко змушені також ті, хто вже завершив навчання і працює, додає Манчіні.

Источник: “http://ibud.ua/ru/novost/zarubizhniy-dosvid-yake-zhitlo-znimayut-italiyski-studenti-10238”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя