У Луцьку затримали неадекватного водія на джипі

K1024_DSC_7182

Зранку 5 березня працівники патрульної поліції Луцька зупинили джип, який порушив правила дорожнього руху. Чоловік та його супутниця на зауваження патрульних реагували у більшості випадків неадекватно, висловлювалися нецензурною лексикою, ображали та погрожували патрульним.

У результаті на водія склали протокол за водіння у нетверезому стані,а авто забрали на штрафмайданчик.

Поліцейські помітили чоловіка, який вживав алкоголь, ще на заправці, тож коли він сів в авто та почав рухатися, патрульні поїхали за ним.

Чоловік поводився неадекватно а іноді навіть агресивно, обіцяв «порішати» та «знищити» патрульних. Він повторював, що знає «всю верхушку вашого ГАІ» і що закриє цю «богадільню». Окрім того наполягав, що патрульні нічого не доведуть. При перевірці документів з’ясувалося, що він немає страхового полісу, тож патрульні склали ще й постанову про водіння без належного документу.

Порушник запевняв що випив «дві бутилочки безалкогольного», проте місцями його мова була незв’язною. Проходити алкотест він відмовився.
Згодом порушник декілька разів телефонував на 102 жалітися на патрульних та пообіцяв написати заяви буквально на кожного.

Супутниця водія постійно намагалася принизити патрульних. Наприкінці почала «тиснути на жалість» – мовляв, чоловік багато працює, тому втомлений, тому треба поставитися «по-людськи». Проте коли зрозуміла, що складають протокол, знову почала влаштовувати скандал.

У підсумку – на водія склали постанову і протокол, а автомобіль поїхав на штрафмайданчик.


Источник: “http://ar.volyn.ua/20160305-u-lutsku-zatrymaly-neadekvatnoho-vodiya-na-dzhypi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя