Чи не розчаровані перевізники Рівного підвищенням плати за проїзд у маршруткахІ кількість пасажирів після подорожчання проїзду в автобусах зменшилася. Але голова Союзу перевізників Валентин Демчук каже, що це було лише відразу після підвищення: Об этом сообщает nakontrole.in.ua со ссылкой на СМИ.


На початковому етапі вона зменшилася. Вона взагалі взимку зменшується достатньо сильно. Але нині починає повертатися той пасажиропотік, який був до того часу. Поки що мені ніхто не сказав, що розчарувався від плати. На початковому етапі всі перевізники знають, що таке відбувається. Але ви зрозумійте, що це підвищення воно ж не пішло по суті перевізнику в кишеню. Воно пішло у кишеню водієві.За словами Валентина Демчука, нині водії не хочуть працювати за малу зарплату і погрожують втекти до Європи на заробітки. Так, зарплата водія маршрутки на Рівненщині становить 7-8 тисяч гривень, в той час, як у Європі 2 тисячі євро. Тому водії масово звільняються і їдуть працювати за кордон.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Мирослава Опанасик Радіо ТрекДжерело статті: “http://radiotrek.rv.ua/news/chy_ne_rozcharovani_pereviznyky_rivnogo_pidvyshchennyam_platy_za_proizd_u_marshrutkah_233734.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя