У Насірова виявили рахунок з кругленькою сумою у Британії

У скандального Насірова знайшли рахунок за кордоном із 300 тисячами доларів

У екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, який офіційно зареєстрований кандидатом у президенти України, детективи НАБУ разом із прокурорами САП виявили рахунок у Великій Британії. На ньому розміщено близько 300 тисяч доларів. Об этом сообщает ukraine-fm.in.ua со ссылкой на СМИ.

Оскільки Насірову вручали судову повістку щодо розгляду зазначених коштів, то він одразу "побіг подавати декларацію, де вказав ці кошти", пише "Радіо Свобода".

На засіданні Шевченківського районного суду прокурор Андрій Перов заявив, що рахунок у фінансовій установі Interactive Brokers Насіров має вже близько трьох років.

У декларації за 2017 рік, яку Насіров подав у січні 2019 року як кандидат у президенти, у розділі "Грошові активи" дійсно вказані зазначені кошти.

Однак у щорічній декларації за 2017 рік, яку Насіров подавав у лютому 2018-го ще як голова ДФС, інформації про цей рахунок у Великій Британії не було, як і у декларації за 2016 рік.

Сам Насіров сказав, що на наступному засіданні всі необхідні дані будуть представлені.

Рахунок був відкритий десь в 2013-му, 2014 році. Це онлайн-брокерський рахунок,
– додав Насіров.

Сторона обвинувачення клопотала у суді про арешт коштів на рахунку у Британії. Проте захисники не погодились і попросили надати час на ознайомлення. Тож суд переніс розгляд клопотання щодо арешту коштів Насірова на наступне засідання, яке відбудеться 14 лютого.

У чому звинувачують Романа Насірова? Екс-голова ДФС відомий своїми корупційними схемами. Його підозрюють у розкраданні понад 2 мільярдів гривень державних коштів.

Також Насірова звинувачують у співпраці з народним депутатом Олександром Онищенком, під час якої депутат відтерміновував рентну платню за видобування корисних копалин, а нардеп проводив завдяки цьому корупційні схеми.

У березні 2017 року чиновника заарештували, а на свободу він вийшов після того, як його дружина внесла 100 мільйонів гривень застави. 31 січня Кабмін звільнив його з посади голови ДФС, а вже 11 грудня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва поновив Насірова на посаді та зобов’язав виплатити упущений заробіток.

Хто такий Роман Насіров: дивіться відео


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_nasirova_viyavili_rahunok_z_kruglenkoyu_sumoyu_u_britaniyi_n1108890”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя