Хіти тижня. "На його виступи українці ходили за мотивацією": Нік Вуйчич виявився фанатом "руского міра"

Зовсім нещодавно Вуйчич приїжджав до Києва і навіть фотографувався зі скандальним намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополитом РПЦ Павлом ("Пашею-Мерседесом").

Об этом сообщает politikan-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мотиваційний оратор Нік Вуйчич виявився прибічником політики президента Росії Володимира Путіна. Більше того, відомий життєлюб, який є частим гостем в Україні, вважає, що у господаря Кремля "дуже напружена робота". Про це нагадав українцям блогер Олег Карпюк на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Карпюк зазначив, що зовсім нещодавно Вуйчич приїжджав до Києва і навіть фотографувався зі скандальним намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополитом РПЦ Павлом ("Пашею-Мерседесом"). Також розповідав, що потрібно боротися з буллінгом. "Очевидно, це зараз найбільша проблема України", — говорить Карпюк.

"Мабуть, через деякий час він знову приїде, і збере чергові пару сотень тисяч нещасних маленьких українців, яким не вистачає мотивації. В країні, де є "Ігри нескорених", де є Балух, який мучиться в Мордорі за піднятий український прапор, де є Ірина Довгань, яку прив’язували до стовпа і били в "ДНР" за той же прапор, де є тисячі людей, які потроху вигризають і кують українську державність на фронтах. Люди ходять до розпіареного серба за мотивацією", — зазначив блогер і додав, що у вільній країні кожен може робити, що хоче.

"Просто хотілося б, щоб вони знали, що Нік хотів би обійняти Путіна і побажати йому побільше відпочивати. Ось і все теоретичне прохання", — резюмував він.


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-na-ioho-vystupy-ukraintsi-khodyly-za-motyvatsiieiu-nik-vuichych-vyiavyvsia-fanatom-ruskoho-mira-269675.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя