У Кременчуці у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбудеться загальноміський мітинг


26 квітня о 15 годині біля пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбудеться загальноміський мітинг. Об этом сообщает niknews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, традиційно в цей день віддати данину пам’яті померлим від боротьби з радіаційним лихом і віддячити живим за подвиг, здійснений ними під час локалізації аварії, на пам’ятному місці зберуться кременчуцькі чорнобильці, керівники міста, депутати міської ради, представники трудових і учнівських колективів.

У рамках мітингу відбудеться панахида за померлими героями-чорнобильцями, які ціною власного життя та здоров’я врятували людство від наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття.


Джерело статті: “http://np.pl.ua/2019/04/u-kremenchutsi-u-den-vshanuvannia-uchasnykiv-likvidatsii-naslidkiv-avarii-na-chornobyl-s-kiy-aes-vidbudet-sia-zahal-nomis-kyy-mitynh/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя