З Естонії вигнали пропагандистів «Россия-1» за «демонізацію» релігійної організації

З Естонії вигнали пропагандистів «Россия-1» за «демонізацію» релігійної організації
Фото: ERR
Двоє працівників росТБ минулого року використовували приховані камери в Таллінні «для викриття та демонізації» членів «Свідків Єгови» Об этом сообщает 46kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Естонська спецслужба стверджує, що російський державний телеканал «Россия-1» зображує членів «Свідків Єгови» в Естонії «вороже і насміхаючись». Про це повідомляє АР.


Служба внутрішньої безпеки Естонії каже, що «частиною арсеналу впливу Кремля є переслідування різних соціальних груп».


У службі повідомляють, що двоє працівників «Россия-1» минулого року використовували приховані камери в Таллінні «для викриття та демонізації» членів організації.


За даними спецслужби, Єлєна Єрофеєва і Павєл Костріков прибули в Естонію на поромі з Фінляндії, приховавши мету поїздки, адже «знали про невідповідність своєї діяльності журналістським принципам».


Зняті кадри вони використовували у ноаинах програми «Вести». У сюжеті вони висміювали діяльність організації і намагалися викликати вороже до неї ставлення.


Служба повідомила в п’ятницю у своєму щорічному звіті, що Єрофеєва та Костріков отримали п’ятирічну заборону на в’їзд до шенгенської зони через «релігійну дискримінацію».


У Росії «Свідки Єгови» заборонені і визнані екстремістською організацією.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/z-estoniji-vignali-propagandistiv-rossiya-1-za-demonizaciyu-religiynoji-organizaciji-585765.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя