У луцькому парку – фестиваль сім’ї. Фоторепортаж


Виступи дитячих колективів, конкурси, пропаганда здорового способу життя та розваги для дітлахів і дорослих: у центральному парку Луцька організували #LutskFamilyFest.

На фестиваль сім’ї до Центрального парку культури та відпочинку зібралися сотні лучан 12 травня. Територію сімейного дозвілля влаштували вздовж центральної алеї парку.

На дбайливих мам, мужніх татусів, шалених підлітків, веселих дітлахів та їхніх життєрадісних дідусів і бабусь чекали захоплюючі сімейні розваги, силові змагання, сімейні челенджі, країна здоров’я, турнір з бейблейду, виставки, конкурси, виступи дитячих колективів та багато іншого. Так, організовували конкурс дитячих малюнків «Сім’я моєї мрії», розповідали про переваги здорового харчування та способу життя, пропонували виміряти біометричні параметри усім охочим, для дітлахів влаштовували розваги з велетенськими мильними бульбашками.

Активні учасники фестивалю та переможці різноманітних конкурсів отримували подарунки від спонсорів.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/u-lutskomu-parku-festyval-simyi-fotoreportazh/” Об этом сообщает dneprnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя