Дорогі делікатеси і окремі котеджі: директор НАБУ Ситник роками безкоштовно відпочиває в елітному готелі


Голова Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник не перший рік безкоштовно відпочиває в елітному котеджному готелі.

У розпорядженні Обозревателя опинився документ допиту Миколи Надейка, радника члена правління фінансово-консалтингової компанії «Авангард», який й оплачує відпочинок сім’ї Ситника.

За словами Надейка, він оплачує відпочинок Ситнику із дружніх мотивів. На запитання, за що така щедрість чи, може, він щось заборгував Ситнику, відповів: «Нічого йому не повинен і не зобов’язаний перед ним. Він належить до таких товаришів, яким відмовити у силу своїх життєвих принципів я не можу».
Відпочиває сімейство Ситника в затишному мисливському угідді «Поліське-Сарни» Рівненської області.

До речі, угіддям володіє Юркевич Олександр Романович, колишній помічник народного депутата України 4 та 6 скликань Шершуна Миколи Харитоновича (Блок Литвина), колишнього глави Держкомітету лісгоспу України.

Відпустка в такому мальовничому місці проходить уже не перший рік.

Як розповідає Микола Надейко, за період з 2017 по 2019 року Ситник відпочив в угідді 5 разів. За кожний вікенд було нібито заплачено в середньому близько 100 тисяч гривень.

«Оплату повністю на себе брав Надейко, який видавав гроші не лише на проживання в готелі, але і на їжу, а також дорогі розваги. Посередником між Ситником і Надейком виступав дядько останнього, Микола Клевака. Він виконував будь-які прохання Ситника, замовляючи продукти й плануючи йому розваги, домовлявся з персоналом готелю про додаткове обслуговування такого важливого гостя», – йдеться в матеріалі ЗМІ.

Зазначається, що харчувався головний «з боротьби з корупцією» непогано, за рахунок товариша на стіл подавали ковбаси, сири, солодощі, елітний алкоголь – коньяк Hennessy, віскі Chivas Regal, горілку Grey Goose. При цьому всі делікатеси нібито поставлялися в обхід офіційної кухні. Їх привозили з-за меж готелю, щоб не залишилося відповідних чеків.

«Можливо, якісь офіційні платежі й були, але мені про них невідомо. Я просто оплачував всі витрати за рахунок своїх коштів», – розповів Надейко на допиті.

Крім того, нібито в останній відпочинок гості розбили два квадроцикли марки Bagi BRP 1000, середня ціна за одну одиницю такої техніки – 8,5 тисяч доларів.

«За ремонт зламаних Ситником квадроциклів Надейко зі своєї кишені заплатив близько 4-х тисяч доларів», – пише «Обозреватель».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/dyrektora-nabu-sytnyk-rokamy-bezkoshtovno-vidpochyvaye-v-elitnomu-hoteli/” Об этом сообщает life72.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя