У ставку на Кіцманщині знайшли тіло чоловіка, який зник декілька днів тому

Остаточну причину смерті чоловіка встановить судмедекспертиза
9 вересня фахівці Групи водолазних робіт Аварійно-рятувального загону Спеціального призначення виявили у ставку у с. Ставчани Кіцманського району тіло чоловіка, який зник ще 6 вересня.
Нагадаємо, мешканця с. Ставчани, 1964 р. н., востаннє бачили на місцевому ставку у п’ятницю. За словами очевидців, чоловік збирався притягнути човна, який відірвало та віднесло від берега. Відтоді чоловіка ніхто не бачив.
Окрім цього, на березі були знайдені одяг, документи та особисті речі зниклого. До пошукових робіт, які тривали 2 дні, були залучені працівники Групи водолазних робіт Аварійно-рятувального загону Спеціального призначення та Кіцманського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Сьогодні приблизно о 13 год. тіло було виявлено в 50 м від берега й піднято на поверхню, опісля направлено на судово-медичну експертизу для встановлення остаточних причин смерті.
фильмы бесплатно
Джерело: Пресслужба Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/09/09/u-stavku-na-kitsmanshchyni-znaishly-tilo-cholovika-iakyi-znyk-dekilka-dniv-tomu.html” Об этом сообщает vilna-ukraina.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя