"Слуги народу" за "мажоритарні" місцеві вибори на всіх округах, окрім Києва | Версії | новини та розслідування

Пов’язане зображення Об этом сообщает ukranews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це розповів перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна“, пишуть Версії.


Разом з тим він зазначив, що модель мажоритарки для виборів до обласних рад повинна бути такою, щоб від кожної громади обов’язково був депутат.


Це питання, за словами нардепа, обговорюється по час доопрацювання Виборчого кодексу, на який президент наклав вето.


У “Слузі народу” також вважають за доцільне скоротити термін повноважень місцевих рад до 4 років.


Корнієнко заявив, що новий адміністративно-територіальний устрій України в рамках децентралізації буде поширюватися, в тому числі, на тимчасово непідконтрольні території – Крим і Донбас.


“Ми будемо приймати адміністративно-територіальний устрій всієї країни, в тому числі Криму, Луганської та Донецької областей повністю. Є всі ці райони, все розраховано. Тут питання буде, звичайно, коли це почне реально діяти”, – сказав перший заступник голови фракції.


Він повідомив, що, згідно з дорожньою картою децентралізації, до кінця листопада буде підготовлений проект нового адміністративно-територіального устрою країни і почнеться його обговорення з суспільством.


Корнієнко зазначив, що для проведення децентралізації необхідно внести зміни до Конституції, після чого можна буде подавати до парламенту відповідні законопроекти, зокрема, про префекта.


Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/ne-rss/slugi-narodu-za-mazhoritarni-mistsevi-vibori-na-vsih-okrugah-okrim-kiyeva/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя